Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Oferta Komunia 2020/2021 - foto i video

Proponujemy Państwu wykonanie zdjęć i/ lub pamiątkowego filmu dzieciom przystępującym do Pierwszej Komunii Świętej. Przyjęcie do swego serduszka Pana Jezusa jest szczególnym przeżyciem dla każdego dziecka jak i rodziców.

 

Rejestracja wydarzeń komunijnych jest niezwykle wymagająca zarówno dla fotografa jak i kamerzysty, a zarazem jest to ważny dzień dla dzieci komunijnych i ich rodziców. Tylko dzięki odpowiedniemu przygotowaniu fotograf i kamerzysta mogą wykonać zdjęcia i film pamiątkowy.

 

Nie działamy szablonowo, gdyż każda msza Komunijna jest prowadzona zgodnie ze zwyczajami w danej parafii. Dlatego też jesteśmy obecni przynajmniej na 2 ostatnich próbach w kościele. Dzieci oswajają się z naszym widokiem podczas prób i w czasie I Komunii skupiają swoją uwagę wyłącznie na słowach księdza. Działając w oparciu o posiadane pozwolenie do wykonywania zdjęć i filmu podczas liturgii, swoją pracę wykonujemy dyskretnie nie ingerując w przebieg mszy świętej.

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji zapraszamy do kontaktu. Na spotkaniu możemy pokazać przykładowe realizację.

 

Ramki pamiątkowe:

Polecamy również białe ramki formatu 10x15 cm z wywołanym zdjęciem dziecka na klęczniku.

 

Albumiki składane:

Istnieje możliwość zamówienia u nas pamiątkowych albumików z wklejonymi zdjęciami formatu 15x23cm. Możliwa ilość zdjęć w takim albumie to od 3 do 6 sztuk.

Album taki może zawierać zdjęcie dziecka przyjmującego eucharystię, zdjęcie z ławki, zdjęcie grupowe, zdjęcie z uczestnictwa w mszy św. np. jeśli dziecko czyta, recytuje, albo jeśli niesie dary, itp.

 

Album tradycyjny:

Sprzedajemy też albumy tradycyjne w oprawie białej, które możecie Państwo wykleić zdjęciami wykonanymi przez nas oraz wykonanymi przez Państwa np., podczas uroczystego obiadu, czy zabawy dziecka w stroju komunijnym itp.

 


Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź czy mamy wolny termin

Bezpośredni telefon:

+48 500-509-109

Adres mailowy:

biuro@fotodetal.pl

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?