Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Oferta:

a. fotografia komunijna indywidualna

Chętnie wykonamy dla Państwa zdjęcia dziecka z pobytu przed kościołem oraz fotografie rodzinne podczas uroczystego obiadu. Tu jesteśmy nastawieni na:

  • zdjęcia sytuacyjne np. podczas zabawy dziecka otrzymanymi prezentami, moment krojenia tortu komunijnego

  • zdjęcia pozowane członków rodziny z dzieckiem. Z przyjemnościom wykonamy też zdjęcia członków Państwa rodziny w innej konfiguracji np. rodzice z dziadkami, same rodzeństwo, same kuzynostwo. Możliwości jest wiele :).

 Cena usługi od 300 zł.

 

b. Fotografia komunijna grupowa i / lub filmowanie uroczystości

Proponujemy Państwu wykonanie zdjęć i/ lub pamiątkowego filmu dzieciom przystępującym po raz pierwszy do komunii świętej. Przyjęcie do swego serduszka Pana Jezusa jest szczególnym przeżyciem dla każdego dziecka.

Białe stroje uszyte na miarę, pięknie udekorowany kościół, radosna atmosfera, wreszcie ksiądz witający dzieci z otwartymi ramionami, nawiązujący z nimi dialog i objaśniający czym jest sakrament eucharystii sprawiają, że każde dziecko czuje się wyjątkowo tego dnia i, że należy do wspólnoty, w której może czuć się kochany.

Często też dzieci biorą udział w przebiegu samej mszy poprzez przynoszenie kwiatów i darów, czytanie pisma świętego oraz referowanie np. podziękowań dla rodziców, księdza, pań katechetek itp.

Zdjęcia z tego specjalnego dnia będą w przyszłości szczególną pamiątką i bramą do wspomnień zarówno dla samego dziecka, jak i jego najbliższych, a na filmie zarejestrowane zostaną słowa księdza, dzięki czemu będzie można wysłuchać ich ponownie w przyszłości.

 

Cenę usługi ustalamy indywidualnie.

 

Nasza oferta obejmuje:

  • naszą obecność podczas końcowych prób w kościele

  • wykonanie zdjęć i/lub rejestrację filmową w dniu I Komunii Świętej, już od momentu ustawiania się dzieci przed kościołem

  • zdjęcia / ujęcia dzieci w ławkach

  • podczas przyjmowania komunii św. oraz inne np. niesienie darów, fotografujemy i nagrywamy dzieci przemawiające, odbierające chlebek itp.

  • wykonujemy też zdjęcia pozowane przy klęczniku, zdjęcia grupowe itp.

  • istnieje możliwość wykonania dodatkowych zdjęć podczas białego tygodnia.

 

O nas:

Posiadamy pozwolenia uprawniające do wykonywania zdjęć i rejestracji filmowej podczas mszy św. Dbamy o dyskretne zachowanie się w kościele oraz stosowne stroje. Materiał filmowy zbieramy dwoma kamerami, do wykonania zdjęć służą nam 3 lustrzanki z różnymi obiektywami.

 

Zestaw dla klienta zawiera:

- zdjęcia nagrane na płytę DVD umieszczoną w okolicznościowym etui

- film nagrany na płytę DVD lub Blu-ray umieszczoną w okolicznościowym etui

Wszystkie zdjęcia są po obróbce graficznej. Na płycie znajdziecie Państwo katalog ze zdjęciami z przebiegu uroczystości oraz katalog ze zdjęciami swojego dziecka wykonanymi z bliska. Oznacza to, że każdy zamawiający otrzyma indywidualną płytę ze zdjęciami swej pociechy.

 

Albumiki:

Istnieje możliwość zamówienia u nas pamiątkowych albumików z wklejonymi zdjęciami formatu 15x23cm. Możliwa ilość zdjęć w takim albumie to od 3 do 6 sztuk.

Album taki może zawierać zdjęcie dziecka przyjmującego eucharystię, zdjęcie z ławki, zdjęcie grupowe, zdjęcie z uczestnictwa w mszy św. np. jeśli czyta, lub coś recytuje, albo jeśli niesie dary i inne. Albumiki takie często zamawiane są dla samych rodziców oraz dla dziadków i rodziców chrzestnych.

 

Cena za album z wklejonymi 3 zdjęciami formatu 15x23cm wynosi 35 zł. Każde okienko z dodatkowym zdjęciem to dopłata po 5 zł.

 

Album tradycyjny:

Sprzedajemy też albumy tradycyjne w oprawie białej, które możecie Państwo wykleić zdjęciami wykonanymi przez nas oraz wykonanymi przez Państwa np., podczas uroczystego obiadu, czy zabawy dziecka w stroju komunijnym itp.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?