Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Oferta Komunia 2019 - foto i video

 

Proponujemy Państwu wykonanie zdjęć i/ lub pamiątkowego filmu dzieciom przystępującym po raz pierwszy do I Komunii Świętej. Przyjęcie do swego serduszka Pana Jezusa jest szczególnym przeżyciem dla każdego dziecka.

 

Rejestracja wydarzeń komunijnych jest niezwykle wymagająca zarówno dla fotografa jak i kamerzysty, a zarazem jest to ważny dzień dla dzieci komunijnych i ich rodziców. Tylko dzięki odpowiedniemu przygotowaniu fotograf i kamerzysta mogą odpowiednio wykonać zdjęcia i film pamiątkowy. Nie działamy szablonowo, gdyż każda msza Komunijna jest prowadzona zgodnie ze zwyczajami w danej parafii.

 

Dlatego też jesteśmy obecni przynajmniej na 2 ostatnich próbach w kościele. Dzieci oswajają się z naszym widokiem podczas prób i w czasie I Komunii skupiają swoją uwagę wyłącznie na słowach księdza. Działając w oparciu o posiadane pozwolenie do wykonywania zdjęć i filmu podczas liturgii, swoją pracę wykonujemy dyskretnie nie przeszkadzając księdzu.

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji zapraszamy do kontaktu.

 

Ramki pamiątkowe:

 Polecamy również białe ramki formatu 10x15 cm z wywołanym zdjęciem dziecka na klęczniku.

 

Albumiki składane:

Istnieje możliwość zamówienia u nas pamiątkowych albumików z wklejonymi zdjęciami formatu 15x23cm. Możliwa ilość zdjęć w takim albumie to od 3 do 6 sztuk.

Album taki może zawierać zdjęcie dziecka przyjmującego eucharystię, zdjęcie z ławki, zdjęcie grupowe, zdjęcie z uczestnictwa w mszy św. np. jeśli czyta, lub coś recytuje, albo jeśli niesie dary i inne. Albumiki takie często zamawiane są dla samych rodziców oraz dla dziadków i rodziców chrzestnych.

 

Album tradycyjny:

Sprzedajemy też albumy tradycyjne w oprawie białej, które możecie Państwo wykleić zdjęciami wykonanymi przez nas oraz wykonanymi przez Państwa np., podczas uroczystego obiadu, czy zabawy dziecka w stroju komunijnym itp.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?