Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Pani Fotograf i Pan Kamerzysta - najlepszy duet w Poznaniu :)

 

Jesteśmy legalnie działającą firmą, powierzając nam wykonanie usług macie Państwo pewność, że wykonamy je w sposób solidny. Na wykonanie usługi podpisujemy zawsze umowę, w której zapisujemy wspólne ustalenia oraz cenę, która nie ulegnie zmianie nawet jeśli ślub przypada w kolejnym roku kalendarzowym.

 

Od lat pasjonujemy się fotografią rodzinną i krajobrazu. Zdjęcia naszych rodziców i dziadków uczestniczyły w naszym życiu już od dziecięcych lat. Oboje kochamy podróże, w których aparat zawsze nam towarzyszy. Rozwój nowych technologii sprawił, że zainteresowaliśmy się również filmowaniem różnych wydarzeń z życia rodziny. Obraz filmowy jest idealnym dopełnieniem zdjęć z danej uroczystości np. ślubu i wesela, chrzcin, komunii, czy z dmuchania pierwszej świeczki na torcie podczas roczku, itp.

 

Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe. Profesjonalną fotografią i wideofilmowaniem zajmujemy się od 2010 roku. Otrzymaliśmy indywidualne dyplomy fotografii oraz mamy wydane pozwolenia przez Archidiecezję Poznańską do wykonywania zdjęć i filmu podczas liturgii w kościele, które są akceptowane również w innych archidiecezjach.

 

Z powodzeniem uczestniczymy w Targach Ślubnych w Poznaniu od 10-tej edycji (rok 2014). Od roku 2015 przyznawany jest nam certyfikat "Rzetelnej Firmy" wydawany przez organizatora - Magazyn Ślubny.

 

Jesteśmy pogodnymi osobami oraz zgranym małżeństwem z 8-letnim stażem, w pracy rozumiemy się bez słów, przez co nie wchodzimy sobie w kadr. W czasie ślubu i wesela pracujemy w sposób dyskretny i prawie niezauważalny, rolę pierwszoplanowych postaci tego wspaniałego dnia pozostawiamy Wam, drodzy Nowożeńcy. W dniu ślubu jesteśmy bacznymi obserwatorami wydarzeń wokół Was, dlatego nie umknie nam żaden ważny moment ani detal czy szczegół.

 

 

Naszym rodzinnym miastem jest Poznań, pracujemy głównie na terenie wielkopolski. Jednakże jeśli jesteście Państwo z dalszych miejscowości, a urzekną Was nasze zdjęcia i filmy to oczywiście możemy dojechać w każdy zakątek pięknej Polski.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i osobistego spotkania.