Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Fotografia Ślubna

Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, składa się z wielu wyjątkowych i niepowtarzalnych momentów, które uwiecznimy dla Państwa z pasją i pomysłem.

Liliana i Tomek

 

W Dniu Ślubu jesteśmy obecni podczas przebiegu całej uroczystości ślubno-weselnej. W swojej pracy staramy się być niezauważeni, pozostawiając Państwa na pierwszym planie, dzięki czemu jesteśmy w stanie uchwycić na zdjęciach Państwa naturalne emocje i piękno danej chwili. Nasze fotografie na pewno będą stanowiły dla Państwa wyjątkową pamiątkę. 

Zdjęcia wykonujemy przy pomocy 2 profesjonalnych lustrzanek pełnoklatkowych, wyposażonych w odpowiednio dobrane jasne obiektywy. W zapasie posiadamy 2 dodatkowe lustrzanki. Posiadamy pozwolenia z Kurii do fotografii i filmowania w kościele.

Każde zdjęcie, które Wam przekazujemy poddane jest starannej obróbce graficznej, polegającej na korekcji barwnej, dobraniu balansu bieli, wystylizowaniu ujęcia. Część zdjęć wykonujemy dodatkowo w sepii i czarno-białe. Wszystkie zdjęcia przekazujemy na okolicznościowym pendrive, zawierającym grawer z Państwa imionami i datą ślubu. Pendrive umieszczony jest w eleganckim ślubnym etui również z takim samym grawerem. Na Państwa życzenie mogę również nagrać zdjęcia na płytę DVD.

Zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@fotodetal.pl, telefonicznego 500-509-109 lub przez formularz kontaktowy. Chętnie umówimy się na spotkanie, na którym omówimy Państwa pomysł na dzień ślubu, możemy również coś doradzić oraz przedstawimy nasze prace.

Wyjątkowy Dzień Ślubu, wiele możliwości

Oferujemy Państwu wykonanie następujących rodzajów zdjęć:

  • zdjęcia reportażowe z dnia ślubu,
  • zdjęcia pozowane, rodzinne oraz grupowe,
  • niezapomniane sesje plenerowe w różnych niezwykłych miejscach.

Plener innego dnia - ulubione miejsca


 Podczas pleneru, gdy już opadną emocje z dnia ślubu, można ponownie wykorzystać suknię ślubną bez obawy o jej pobrudzenie oraz zrealizować nietypowe pomysły na kadr.

Na sesję plenerową może posłużyć tak naprawdę każde miejsce. Jeśli macie swój ulubiony zakątek, w którym czucie się dobrze i chcecie mieć to miejsce na fotografii, to my z wielką chęcią wykonamy w nim zdjęcia. A może chcielibyście uwiecznić miejsce, w którym się poznaliście, zaręczyliście lub odbyliście pierwszą wspólną podróż. Wówczas Wasze zdjęcia będą mieć niepowtarzalny wyraz i zawsze będziecie wracać do nich ze szczególną sympatią.

Przykład pleneru - Park Sołacki

Park Sołacki to jeden z najpiękniejszych parków w Poznaniu, posiadający piękne krajobrazy oraz charakterystyczne drewniane mostki. Park ten daje dużo możliwości na aranżację zdjęć ślubnych.

Przykład pleneru - Pałac w Rogalinku

Pałac w Rogalinku porównywany jest często do Wersalu we Francji, a jego park to wspaniałe i klimatyczne miejsce na zdjęcia plenerowe, często wybierane przez Pary Młode.

Sesja w Dniu Ślubu


 Czy w dniu ślubu da się zorganizować plener? Oczywiście, że tak. Wszystko zależy od Państwa oraz od okolicy sali weselnej. My ze swojej strony jesteśmy gotowi do takiej sesji. Zdjęcia plenerowe uzupełniają reportaż i dodają mu kolorytu, są również dodatkową pamiątką dla Was. W tym dniu jest możliwość wykonania sesji ze świadkami.

Przykład pleneru - Miasto Poznań (starówka, most Jordana, Cytadela, itp.)

Jest to plener na tle starych budynków, bram, stylowych uliczek, zabytków miasta Poznania. Są to alternatywne miejsca do "zielonego" pleneru.

Przykład pleneru - sesja nocna

Szczególnym rodzajem fotografii są zdjęcia wykonane po zmroku, kiedy rozbłysną iluminacje świetlne nadające nowy niezwykły i tajemniczy klimat. Zdjęcia nocne można wykonać zarówno w Dniu Ślubu jak i innego dnia.

Przygotowania do ślubu

Ceremonia zaślubin

 


Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź czy Wasz termin ślubu jest u nas wolny

Bezpośredni telefon:

+48 500-509-109

Adres mailowy:

biuro@fotodetal.pl

Pakiet Fotograf Ślubny + Kamerzysta - to idealne rozwiązanie pod względem efektu końcowego i oszczędności dla Państwa.

Zapytaj o ofertę


 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?