Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Filmowanie

Filmy ślubne wykonać możemy w 1 lub 2 osoby. Nasze filmy przedstawiają całość wydarzeń uroczystości w sposób dynamiczny, w oparciu o ujęcia z jednej, dwóch lub nawet 3 nowoczesnych lustrzanek/kamer cyfrowych (DSLR). Zaletą wykorzystania kilku kamer jednocześnie jest możliwość pokazania danego wydarzenia z kilku perspektyw, wówczas film jest ciekawszy.

Dodatkowo możemy wzbogacić film o:

  • niepowtarzalne ujęcia z Drona
  • ujęcia plenerowe innego dnia
  • ujęcia z przygotowań w salonie kosmetycznym
  • ujęcia z przygotowań i błogosławieństwa w domu
  • sceny z z sesji narzeczeńskiej.

Otrzymujecie Państwo bardzo ciekawy i dynamiczny film ślubny po montażu, edycji i koloryzacji. Mamy możliwość stworzenia filmu zarówno w jakości FULL HD jak i 4K. Gotowy film nagrany jest na okolicznościowym pendrive, zawierającym grawer z Państwa imionami i datą ślubu. Pendrive umieszczony jest w eleganckim ślubnym etui również z takim samym grawerem. Na Państwa życzenie mogę również nagrać film ślubny na płytę Blu-ray lub DVD.

  • Wykonuję również nowoczesne teledyski ślubne, będące dopełnieniem filmu w postaci skrótu wydarzeń z całego dnia. Idealnie ogląda się go ze znajomymi przy kawie.
  • Do pomocy przy nagrywaniu ujęć filmowych wykorzystuję szynę filmową tzw. „slider”, stabilizator obrazu w ruchu tzw. „fly-cam” oraz kran kamerowy rejestrujący wydarzenia z góry. Za nagrania dźwięku odpowiadają 2 zewnętrzne mikrofony cyfrowe firmy Rode, która jest światowym liderem w swojej branży.
  • Każde wykorzystane ujęcie filmowe jest starannie przemyślane i pieczołowicie dopracowane. Sceny są ułożone, tak aby stanowiły spójną całość. Z kamerą jestem zawsze z Państwem, nie umknie mi żaden ważny moment. Każdy mój film ślubny oddaje klimat panujący na Państwa weselu.
  • Scenariusz filmu uzgadniamy z Państwem na spotkaniu, w szczególności rodzaj czołówki, długość filmu i rodzaj muzyki do teledysku. Długość filmu standardowo wynosi od 60 do 120 minut, bez wpływu na końcową cenę.

Zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@fotodetal.pl, telefonicznego 500-509-109 lub przez formularz kontaktowy. Chętnie umówimy się na spotkanie, na którym omówimy Państwa pomysł na dzień ślubu, możemy również coś doradzić oraz przedstawimy nasze prace.

Nasze najnowsze realizacje filmowe


 


Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź czy Wasz termin ślubu jest u nas wolny

Bezpośredni telefon:

+48 500-509-109

Adres mailowy:

biuro@fotodetal.pl

Pakiet Fotograf Ślubny + Kamerzysta - to idealne rozwiązanie pod względem efektu końcowego i oszczędności dla Państwa.

Zapytaj o ofertę


 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?