Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Oferta ślubna 2017/2018

 1. Informacje ogólne:

    Najlepszy duet w Poznaniu - Pani fotograf oraz Pan kamerzysta na Waszym ślubie i weselu. Atmosfera w dniu ślubu jest tak niezwykła, że chciałoby się by trwała bez końca. Dzięki wspaniałym zdjęciom i ciekawemu filmowi można w każdej chwili powrócić do wspomnień z tego wyjątkowego dnia.

    Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Chętnie wysłuchamy Waszych planów na ślub i dopasujemy do nich naszą ofertę. Możemy również doradzić Wam odnośnie organizacji ślubu i wesela. Służymy radą i bogatym doświadczeniem.

Naszą usługę można zamówić w zakresie:

a) profesjonalnej fotografii ślubnej lub

b) wideofilmowania w jakości FULL HD lub

c) pakietu dwóch usług (Foto + Video) wówczas stosujemy rabat 400 zł.

a) Profesjonalna fotografia ślubna

Nasze zdjęcia mają charakter reportażowy, obejmują fotografowanie wybranych przez Was etapów z dnia ślubu. Otrzymacie od nas zdjęcia w formie cyfrowej na płycie DVD lub na drewnianym pendrivie USB z wygrawerowanymi imionami i datą ślubu w pięknym skórzanym etui lub w formie odbitek na papierze fotograficznym.

 

Wszystkie zdjęcia, które Wam oddajemy, są w pełnej rozdzielczości i po profesjonalnej obróbce graficznej. Wykonujemy fotografie w kolorze oraz w tradycyjnym stylu w sepii i czarno-białe, które są pełne niezwykłości i magii. Zdjęcia można kopiować samemu, są one również gotowe do wywołania.

 

Posiadamy ogromne doświadczenie w fotografowaniu ślubów i mimo tego, że każdy z nich jest niepowtarzalny w swoim rodzaju to zawsze staramy się, aby zdjęcia były jak najlepsze. Do naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt fotograficzny marki Nikon i Canon. Wykonane przez nas zdjęcia będą dla Was pamiątką na wiele lat, na nich zapisany zostanie radosny klimat Waszej wyjątkowej uroczystości.

 

Szczególną pamiątką są albumy ślubne i fotoksiążki, zarówno dla Was jak i Waszych rodziców. Posiadamy szeroką gamę włoskich albumów tradycyjnych oraz fotoksiążek z twardymi i miękkimi kartami.

 

Reportaż zdjęciowy z Waszego pięknego dnia ślubu może składać się z następujących etapów:

 • Przygotowania w salonie fryzjersko-kosmetycznym
 • Przygotowania w domu Panny Młodej i/lub Pana Młodego
 • Błogosławieństwa
 • Ceremonii zaślubin w kościele lub w USC
 • Sali weselnej z tortem i oczepinami
 • Mini pleneru w dniu ślubu lub sesji zdjęciowej w scenerii apartamentu Pary Młodej
 • Pleneru innego dnia (w kilku sceneriach)
 • Sesji plenerowej nocnej (na tle iluminacji świetlnych).

Możemy również wykonać zdjęcia i/lub film z sesji narzeczeńskiej.

Dla umów podpisanych po 1.05.2017 oferujemy etap pleneru w dniu ślubu lub innego dnia bez dopłaty.


 

b) Wideofilmowanie FULL HD

Towarzyszymy Wam z kamerą we wszystkich wyjątkowych chwilach tego niepowtarzalnego dnia w Waszym życiu. Zarejestrowane przez nas ujęcia filmowe przybliżą Wam wydarzenia z dnia ślubu, pokażą wzruszające i piękne momenty między innymi składania przysięgi w kościele, pierwszy toast na sali oraz pierwsze kroki na parkiecie.

 

Ujęcia do filmu kręcimy 2 nowoczesnymi kamerami cyfrowymi z wykorzystaniem technologii FULL HD, uzyskujemy wyraźne ujęcia z odpowiednim nasyceniem kolorów. Kręcimy szerokie kadry jak i ujęcia z bliska, a następnie wykonujemy profesjonalny montaż filmu. Film zawiera menu z podziałem na sceny, ujęcia są dynamiczne i płynne, pokazują emocję chwili wraz z otaczającym ją dźwiękiem.

 

Na czołówkę filmu możemy dodać Wasze zdjęcia z dzieciństwa lub ujęcia z sesji narzeczeńskiej. Para Młoda otrzymuje pełnometrażowy film ślubny na płycie DVD i/lub Blu-ray w personalizowanym etui. Istnieje możliwość nagrania filmu (mp4) na pendrive oraz wykonanie kopii filmu dla gości weselnych.

Wykonujemy również nowoczesne teledyski będące skrótem najważniejszych momentów z dnia ślubu.

 

Reportaż filmowy z dnia ślubu może składać się z następujących etapów:

 • Przygotowania w salonie fryzjersko-kosmetycznym
 • Przygotowania w domu Panny Młodej i/lub Pana Młodego
 • Błogosławieństwa
 • Ceremonii zaślubin w kościele lub w USC
 • Sali weselnej z tortem i oczepinami

Możemy również wykonać ujęcia filmowe podczas Waszych sesji plenerowych.

Wybór etapów z których ma składać się Was film ślubny należy do Was :).

Dla umów podpisanych po 1.05.2017 oferujemy możliwość stworzenia czołówki do filmu z Waszych zdjęć z dzieciństwa i narzeczeństwa bez dopłaty.


c) pakiet dwóch usług (Foto + Video FULL HD) - taniej o 400 zł

Reportaż zdjęciowy uzupełniony o film ślubny, który poza obrazem rejestruje także dźwięk, tworzą opowieść przedstawiającą najważniejszy dla Was dzień w życiu. To dzięki ujęciom z filmu usłyszycie wypowiadane przez Was słowa przysięgi małżeńskiej i przypomnicie sobie Swój niepowtarzalny Pierwszy Taniec na weselu. Do naszej pracy wykorzystujemy najnowsze kamery filmowe rejestrujące obraz w technologii FULL HD.


Terminy:

Posiadamy jeszcze wolne soboty na rok 2017r.

Mamy już pierwsze rezerwacje na terminy w 2018r.

Zarezerwuj swój termin już dziś, nie pozwól aby ktoś inny zajął Wasz wymarzony termin.


Rezerwacja terminu:

 • Jeśli jesteście zainteresowani naszymi usługami to zapraszamy do zapytania o wolny termin Waszego ślubu poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie.
 • Jeśli będziemy wolni w tym terminie to umówimy się na spotkanie informacyjne, na którym możecie dokonać rezerwacji terminu. A jeśli nie macie możliwości się z nami spotkać to istnieje możliwość rezerwacji terminu drogą mailową.
 • Z każdą Parą Młodą podpisujemy umowę o wykonanie usług zawierającą cenę i dokładne ustalenia dotyczące wybranego zakresu usługi.